16 W 7TH ST

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 294427L210038012A

$265 182
Assessed Value
$265 182
Market Value
Annual Tax
$265 182
Taxable Value
Ownership
OwnerALCIME WILNER
Mailing Address11090 RIVER TRENT CT LEHIGH ACRES FL 33971
Property Details
Year Built2024
Living Area2 011 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 728
Building Value$251 454
Just (Market) Value$265 182
Assessed Value$265 182
Taxable Value$265 182