1551 BILLE ST

FORT MYERS, Florida 33916 · Lee County · Parcel 184425P10030C0120

$159 726
Assessed Value
$159 726
Market Value
Annual Tax
$159 726
Taxable Value
Ownership
OwnerANDERSON CLINTON JR
Mailing Address3917 5TH ST SW LEHIGH ACRES FL 33976
Property Details
Year Built2024
Living Area576 sq ft
Lot Size12 598 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$33 594
Building Value$126 132
Just (Market) Value$159 726
Assessed Value$159 726
Taxable Value$159 726