1455 WEEPING WILLOW CT

CAPE CORAL, Florida 33909 · Lee County · Parcel 304324C2137060830

$229 012
Assessed Value
$229 012
Market Value
Annual Tax
$204 012
Taxable Value
Ownership
OwnerJENKINS JEREMY J &
Mailing Address1455 WEEPING WILLOW CT CAPE CORAL FL 33909
Property Details
Year Built2024
Living Area2 210 sq ft
Lot Size3 951 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$51 550
Building Value$177 462
Just (Market) Value$229 012
Assessed Value$229 012
Exemptions-$50 722
Taxable Value$204 012
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $350 000 01