13620 PINTAIL DR

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 02462303000000020

$30 695
Assessed Value
$30 695
Market Value
Annual Tax
$5 695
Taxable Value
Ownership
OwnerVERITY DAVID J & BARBARA J
Mailing Address13620 PINTAIL DR FORT MYERS FL 33908
Property Details
Year Built1980
Living Area2 365 sq ft
Lot Size5 837 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$30 685
Just (Market) Value$30 695
Assessed Value$30 695
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 695