1317 HENRY AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 174427L4050170210

$183 999
Assessed Value
$376 302
Market Value
Annual Tax
$158 999
Taxable Value
Ownership
OwnerREYES-GARCIA ANTONIO J &
Mailing Address1317 HENRY AVE LEHIGH ACRES FL 33972
Property Details
Year Built2024
Living Area3 048 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 225
Building Value$352 077
Just (Market) Value$376 302
Assessed Value$183 999
Exemptions-$50 722
Taxable Value$158 999