131 DIANA AVE

FORT MYERS, Florida 33905 · Lee County · Parcel 164425P10090F0180

$32 373
Assessed Value
$169 810
Market Value
Annual Tax
$7 373
Taxable Value
Ownership
OwnerMORENO CLAUDIA LUZ
Mailing Address131 DIANA AVE FORT MYERS FL 33905
Property Details
Year Built2006
Living Area1 386 sq ft
Lot Size7 275 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 840
Just (Market) Value$169 810
Assessed Value$32 373
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 373