1306 W 15TH ST

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 184427L210039012A

$308 470
Assessed Value
$308 470
Market Value
Annual Tax
$308 470
Taxable Value
Ownership
OwnerSUAREZ RUIZ AMAURY
Mailing Address1301 HARLESS AVE #1112 ODESSA TX 79763
Property Details
Year Built2024
Living Area2 458 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 113
Building Value$296 357
Just (Market) Value$308 470
Assessed Value$308 470
Taxable Value$308 470
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $380 000 01