125 VIEWPOINT DR

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 034427L3020090030

$260 824
Assessed Value
$260 824
Market Value
Annual Tax
$260 824
Taxable Value
Ownership
OwnerFUNDVATE WO2 LLC
Mailing Address1600 PONCE DE LEON #1103 CORAL GABLES FL 33134
Property Details
Year Built2024
Living Area1 925 sq ft
Lot Size11 744 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 082
Building Value$247 742
Just (Market) Value$260 824
Assessed Value$260 824
Taxable Value$260 824