12431 CITRINE ST

BABCOCK RANCH, Florida 33920 · Lee County · Parcel 064326L4020003688

$612 666
Assessed Value
$612 666
Market Value
Annual Tax
$612 666
Taxable Value
Ownership
OwnerSETZER PETER &
Mailing Address12431 CITRINE ST ALVA FL 33920
Property Details
Year Built2024
Living Area3 512 sq ft
Lot Size10 325 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$37 772
Building Value$574 894
Just (Market) Value$612 666
Assessed Value$612 666
Taxable Value$612 666
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $683 130 01