122 E 3RD ST

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 324427L2010080080

$44 001
Assessed Value
$176 089
Market Value
Annual Tax
$19 001
Taxable Value
Ownership
OwnerTURRELL RUTH D
Mailing Address122 E 3RD ST LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1978
Living Area1 912 sq ft
Lot Size11 935 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Just (Market) Value$176 089
Assessed Value$44 001
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 001