12093 MONTEREY PINE LN

FORT MYERS, Florida 33966 · Lee County · Parcel 174525L1240000270

$325 032
Assessed Value
$325 032
Market Value
Annual Tax
$325 032
Taxable Value
Ownership
OwnerSCOTT BRANDON MICHAEL &
Mailing Address12093 MONTEREY PINE LN FORT MYERS FL 33966
Property Details
Year Built2024
Living Area2 366 sq ft
Lot Size4 623 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$67 830
Building Value$257 202
Just (Market) Value$325 032
Assessed Value$325 032
Taxable Value$325 032
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $406 298 01