1201 E 7TH ST

LEHIGH ACRES, Florida 33972 · Lee County · Parcel 274427L110036012B

$221 731
Assessed Value
$221 731
Market Value
Annual Tax
$221 731
Taxable Value
Ownership
OwnerCASANOVA LIZARDO & MARBEL
Mailing Address12500 GEMSTONE CT FORT MYERS FL 33913
Property Details
Year Built2024
Living Area1 356 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 113
Building Value$209 618
Just (Market) Value$221 731
Assessed Value$221 731
Taxable Value$221 731