120 TEXAS RD

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 334427L4100450160

$39 786
Assessed Value
$195 537
Market Value
Annual Tax
$14 786
Taxable Value
Ownership
OwnerCANALES ROSENDO & DORA
Mailing Address120 TEXAS RD LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1961
Living Area1 965 sq ft
Lot Size9 797 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 995
Just (Market) Value$195 537
Assessed Value$39 786
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 786