117 HERCULES DR

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 294624W30060B0040

$1 165 263
Assessed Value
$1 165 263
Market Value
Annual Tax
$1 165 263
Taxable Value
Ownership
OwnerVALENTINE DAVID & VALERIE
Mailing Address2859 WALMSLEY CIR DR LAKE ORION MI 48360
Property Details
Year Built2024
Living Area5 989 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$519 201
Building Value$646 062
Just (Market) Value$1 165 263
Assessed Value$1 165 263
Taxable Value$1 165 263