116 HIBISCUS DR

FORT MYERS BEACH, Florida 33931 · Lee County · Parcel 294624W2014370000

$729 080
Assessed Value
$729 080
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerNELSON JOHN R &
Mailing Address116 HIBISCUS DR FORT MYERS BEACH FL 33931
Property Details
Year Built2024
Living Area3 572 sq ft
Lot Size5 576 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$443 681
Building Value$285 399
Just (Market) Value$729 080
Assessed Value$729 080
Exemptions-$50 722