11540 GORE LN

CAPTIVA, Florida 33924 · Lee County · Parcel 35452100000070330

$1 426 588
Assessed Value
$1 426 588
Market Value
Annual Tax
$1 426 588
Taxable Value
Ownership
OwnerERIC C NYMAN TRUST +
Mailing Address295 LAUREL AVE PROVIDENCE RI 02906
Property Details
Year Built1971
Living Area3 305 sq ft
Lot Size9 191 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 125 895
Building Value$300 693
Just (Market) Value$1 426 588
Assessed Value$1 426 588
Taxable Value$1 426 588
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $100 11