1111/1113 ABRAMS BLVD

LEHIGH ACRES, Florida 33971 · Lee County · Parcel 194426L3050260140

$438 392
Assessed Value
$438 392
Market Value
Annual Tax
$438 392
Taxable Value
Ownership
OwnerSTUTZMAN ERIC L &
Mailing Address30860 TURQUOISE PL LEBANON OR 97355
Property Details
Year Built2024
Living Area3 642 sq ft
Lot Size12 502 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$28 513
Building Value$409 879
Just (Market) Value$438 392
Assessed Value$438 392
Taxable Value$438 392
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $549 900 01