107 NORTH AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33936 · Lee County · Parcel 334427L3050220030

$37 524
Assessed Value
$120 747
Market Value
Annual Tax
$12 524
Taxable Value
Ownership
OwnerMACHADO EDNA
Mailing Address107 NORTH AVE LEHIGH ACRES FL 33936
Property Details
Year Built1961
Living Area1 893 sq ft
Lot Size9 980 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 995
Just (Market) Value$120 747
Assessed Value$37 524
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 524