1018 MADDOCK ST E

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 144527L3100570220

$270 921
Assessed Value
$270 921
Market Value
Annual Tax
$270 921
Taxable Value
Ownership
OwnerARCAPITAL X LLC
Mailing Address1018 MADDOCK ST E LEHIGH ACRES FL 33974
Property Details
Year Built2024
Living Area2 135 sq ft
Lot Size10 180 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Building Value$255 578
Just (Market) Value$270 921
Assessed Value$270 921
Taxable Value$270 921