30038 ASTER CT

EUSTIS, Florida 32726 · Lake County · Parcel 36-17-28-0100-059-00300

$375 678
Assessed Value
$375 678
Market Value
Annual Tax
$375 678
Taxable Value
Ownership
OwnerDOZIER DAVID & TRACI
Mailing Address30038 ASTER CT EUSTIS FL 32736
Property Details
Year Built2024
Living Area2 006 sq ft
Lot Size43 561 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$100 000
Building Value$275 678
Just (Market) Value$375 678
Assessed Value$375 678
Taxable Value$375 678
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $460 000 01