SE YEARLING RD

MAYO, Florida 32066 · Lafayette County · Parcel 2707100038000000090

$14 378
Assessed Value
$14 378
Market Value
Annual Tax
$12 106
Taxable Value
Ownership
OwnerPARIS DANNY W AND
Mailing Address160 SE YEARLING RD MAYO FL 32066
Property Details
Lot Size34 412 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$4 950
Just (Market) Value$14 378
Assessed Value$14 378
Exemptions-$2 272
Taxable Value$12 106