121 NE LAWRENCE ST

MAYO, Florida 32066 · Lafayette County · Parcel 0205120022004000110

$60 677
Assessed Value
$95 705
Market Value
Annual Tax
$35 677
Taxable Value
Ownership
OwnerLAMBERT PHIL SR AND
Mailing Address121 NE LAWRENCE ST MAYO FL 32066
Property Details
Year Built2024
Living Area942 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Building Value$80 705
Just (Market) Value$95 705
Assessed Value$60 677
Exemptions-$35 677
Taxable Value$35 677