1202 SE CR 355

MAYO, Florida 32066 · Lafayette County · Parcel 1905120000000000700

$32 037
Assessed Value
$84 993
Market Value
Annual Tax
$7 037
Taxable Value
Ownership
OwnerTRAWICK MARTIN E II AND
Mailing AddressP O BOX 441 MAYO FL 32066
Property Details
Year Built1984
Living Area2 538 sq ft
Lot Size346 737 sq ft
Use Code062
Valuation Breakdown
Land Value$7 692
Just (Market) Value$84 993
Assessed Value$32 037
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 037