SR 60

VERO BEACH, Florida 32966 · Indian River County · Parcel 32351500000100000001.4

$75 973
Assessed Value
$1 347 680
Market Value
Annual Tax
$75 973
Taxable Value
Ownership
OwnerPR WEST LLC
Mailing Address979 BEACHLAND BLVD VERO BEACH FL 32963
Property Details
Year Built2022
Living Area3 312 sq ft
Lot Size6 558 829 sq ft
Use Code063
Valuation Breakdown
Land Value$8 138
Building Value$67 835
Just (Market) Value$1 347 680
Assessed Value$75 973
Taxable Value$75 973