83 S OAK ST

FELLSMERE, Florida 32948 · Indian River County · Parcel 31370000009034000037.0

$47 948
Assessed Value
$147 429
Market Value
Annual Tax
$22 948
Taxable Value
Ownership
OwnerZAMARRIPA TOMAS & HILDA
Mailing Address83 S OAK ST FELLSMERE FL 32948
Property Details
Year Built1998
Living Area1 048 sq ft
Lot Size12 632 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Just (Market) Value$147 429
Assessed Value$47 948
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 948