81 S MYRTLE ST

FELLSMERE, Florida 32948 · Indian River County · Parcel 31370000009140000014.0

$34 582
Assessed Value
$120 274
Market Value
Annual Tax
$9 582
Taxable Value
Ownership
OwnerFRONTZ DUANE A
Mailing Address81 S MYRTLE ST FELLSMERE FL 32948
Property Details
Year Built1973
Living Area1 440 sq ft
Lot Size17 424 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 681
Just (Market) Value$120 274
Assessed Value$34 582
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 582