7950 E 98TH AVE

VERO BEACH, Florida 32967 · Indian River County · Parcel 31383400005015000013.0

$238 664
Assessed Value
$238 664
Market Value
Annual Tax
$238 664
Taxable Value
Ownership
OwnerPACIFICO SHANE ADAM
Mailing Address7950 E 98TH AVE VERO BEACH FL 32967
Property Details
Year Built2024
Living Area1 459 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 190
Building Value$207 474
Just (Market) Value$238 664
Assessed Value$238 664
Taxable Value$238 664
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $345 900 01