7930 E 98TH AVE

VERO BEACH, Florida 32967 · Indian River County · Parcel 31383400005015000011.0

$307 508
Assessed Value
$307 508
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerVIDINHA MICHAEL J
Mailing Address7930 E 98TH AVE VERO BEACH FL 32967
Property Details
Year Built2024
Living Area1 542 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 190
Building Value$276 318
Just (Market) Value$307 508
Assessed Value$307 508
Exemptions-$50 722
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $370 000 02