4263 36TH CT

VERO BEACH, Florida 32967 · Indian River County · Parcel 32392700012000000004.0

$48 095
Assessed Value
$147 455
Market Value
Annual Tax
$23 095
Taxable Value
Ownership
OwnerBELL OCTAVIA U
Mailing Address4263 36TH CT VERO BEACH FL 32967
Property Details
Year Built2004
Living Area1 106 sq ft
Lot Size6 534 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 779
Just (Market) Value$147 455
Assessed Value$48 095
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 095