4239 29TH AVE

VERO BEACH, Florida 32967 · Indian River County · Parcel 32392700006000000010.3

$325 059
Assessed Value
$327 102
Market Value
Annual Tax
$300 059
Taxable Value
Ownership
OwnerKILLINGS GLORIA FRANCES
Mailing Address4239 29TH AVE VERO BEACH FL 32967
Property Details
Year Built1985
Living Area1 704 sq ft
Lot Size14 810 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$29 963
Just (Market) Value$327 102
Assessed Value$325 059
Exemptions-$25 000
Taxable Value$300 059