186 S LIME ST

FELLSMERE, Florida 32948 · Indian River County · Parcel 31370000009032000007.0

$48 533
Assessed Value
$97 223
Market Value
Annual Tax
$23 533
Taxable Value
Ownership
OwnerMARTINEZ JOSE ALBERTO & ROSA M
Mailing Address186 S LIME ST FELLSMERE FL 32948
Property Details
Year Built2005
Living Area1 716 sq ft
Lot Size9 583 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$28 688
Just (Market) Value$97 223
Assessed Value$48 533
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 533