12925 ROSELAND RD

SEBASTIAN, Florida 32958 · Indian River County · Parcel 30382100005008000007.0

$161 225
Assessed Value
$161 225
Market Value
Annual Tax
$136 225
Taxable Value
Ownership
OwnerSUPINGER TAMMY LEE
Mailing AddressPO BOX 265 ROSELAND FL 32957
Property Details
Year Built1956
Living Area1 196 sq ft
Lot Size13 504 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$46 431
Just (Market) Value$161 225
Assessed Value$161 225
Exemptions-$25 000
Taxable Value$136 225
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2025 $100 11
1 de diciembre de 2025 $100 11
1 de noviembre de 2025 $100 11
1 de noviembre de 2025 $100 11
1 de julio de 2024 $100 11