1176 HAVEN CIR

VERO BEACH, Florida 32960 · Indian River County · Parcel 32392600026000000069.0

$378 274
Assessed Value
$540 215
Market Value
Annual Tax
$353 274
Taxable Value
Ownership
OwnerYATTAW SHERRY E
Mailing Address1176 HAVEN CIR VERO BEACH FL 32960
Property Details
Year Built2024
Living Area1 661 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$102 000
Building Value$438 215
Just (Market) Value$540 215
Assessed Value$378 274
Exemptions-$50 722
Taxable Value$353 274
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2025 $560 000 02
1 de noviembre de 2025 $100 11
1 de noviembre de 2024 $585 200 01