1 VISTA GARDENS TRAIL

VERO BEACH, Florida 32962 · Indian River County · Parcel 33401800002001000105.0

$32 276
Assessed Value
$101 042
Market Value
Annual Tax
$7 276
Taxable Value
Ownership
OwnerAPPLEGATE DEBORAH ANN
Mailing Address1 VISTA GARDENS TRAIL #105 VERO BEACH FL 32962
Property Details
Year Built1984
Living Area750 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$101 042
Assessed Value$32 276
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 276