3497A E WHITE ST

BONIFAY, Florida 32425 · Holmes County · Parcel 03270400100O001100

$33 782
Assessed Value
$40 506
Market Value
Annual Tax
$8 782
Taxable Value
Ownership
OwnerLESPIER VONNIE M & BRIGIDO
Mailing Address3497A E WHITE ST BONIFAY FL 32425
Property Details
Year Built2014
Living Area1 240 sq ft
Lot Size11 979 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$3 593
Just (Market) Value$40 506
Assessed Value$33 782
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 782