8411 N WILLOW AVE

TAMPA, Florida 33604 · Hillsborough County · Parcel 1828233E9000001000160A

$26 727
Assessed Value
$121 070
Market Value
Annual Tax
$1 727
Taxable Value
Ownership
OwnerGUERRA JORGE L LIFE ESTATE
Mailing Address8411 N WILLOW AVE TAMPA FL 33604
Property Details
Year Built1947
Living Area842 sq ft
Lot Size6 333 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 946
Just (Market) Value$121 070
Assessed Value$26 727
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 727
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $100 11