5602 ASHLEY OAKS DR 18

TAMPA, Florida 33617 · Hillsborough County · Parcel 1928101HM000004000180U

$28 814
Assessed Value
$98 057
Market Value
Annual Tax
$3 814
Taxable Value
Ownership
OwnerOUARDAOUI MARY
Mailing Address5602 ASHLEY OAKS DR APT 18 TAMPA FL 33617
Property Details
Year Built1979
Living Area967 sq ft
Lot Size545 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Land Value$100
Just (Market) Value$98 057
Assessed Value$28 814
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 814