4808 E SLIGH AVE

TAMPA, Florida 33610 · Hillsborough County · Parcel 1928281LE000003000030U

$43 666
Assessed Value
$199 132
Market Value
Annual Tax
$18 666
Taxable Value
Ownership
OwnerHARRIS VALERIE SHANTA
Mailing Address4808 E SLIGH AVE TAMPA FL 33610
Property Details
Year Built1958
Living Area1 290 sq ft
Lot Size9 058 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$57 915
Just (Market) Value$199 132
Assessed Value$43 666
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 666