3703 N 58TH ST

TAMPA, Florida 33619 · Hillsborough County · Parcel 1929101MW000038000140U

$28 246
Assessed Value
$120 193
Market Value
Annual Tax
$3 246
Taxable Value
Ownership
OwnerBRYANT DOROTHY J
Mailing Address3703 N 58TH ST TAMPA FL 33619
Property Details
Year Built1972
Living Area885 sq ft
Lot Size5 137 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$43 228
Just (Market) Value$120 193
Assessed Value$28 246
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 246