2610 E CAYUGA ST

TAMPA, Florida 33610 · Hillsborough County · Parcel 1929054A0000003000210A

$31 493
Assessed Value
$159 213
Market Value
Annual Tax
$6 493
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES CHRISTINE H
Mailing Address2610 E CAYUGA ST TAMPA FL 33610
Property Details
Year Built1980
Living Area1 005 sq ft
Lot Size4 841 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$61 200
Just (Market) Value$159 213
Assessed Value$31 493
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 493