2104 E WILDER AVE

TAMPA, Florida 33610 · Hillsborough County · Parcel 1929064B0000001000110A

$33 312
Assessed Value
$155 985
Market Value
Annual Tax
$8 312
Taxable Value
Ownership
OwnerGUILFFUCI MARIA
Mailing Address2104 E WILDER AVE TAMPA FL 33610
Property Details
Year Built1955
Living Area1 107 sq ft
Lot Size5 900 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 800
Just (Market) Value$155 985
Assessed Value$33 312
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 312