13304 BEECHBERRY DR

RIVERVIEW, Florida 33579 · Hillsborough County · Parcel 2031162VDA00000001410U

$216 231
Assessed Value
$261 998
Market Value
Annual Tax
$191 231
Taxable Value
Ownership
OwnerCHANDLER JACQUELINE M
Mailing Address13304 BEECHBERRY DR RIVERVIEW FL 33579
Property Details
Year Built1994
Living Area2 150 sq ft
Lot Size6 977 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$74 175
Just (Market) Value$261 998
Assessed Value$216 231
Exemptions-$25 000
Taxable Value$191 231