1069 SEAGRAPE DR

RUSKIN, Florida 33570 · Hillsborough County · Parcel 183201D0J000002000550U

$470 327
Assessed Value
$470 327
Market Value
Annual Tax
$470 327
Taxable Value
Ownership
OwnerJACKSON TRAVIS DONNELL
Mailing Address1069 SEAGRAPE DR RUSKIN FL 33570
Property Details
Year Built2024
Living Area2 777 sq ft
Lot Size15 735 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$103 208
Building Value$367 119
Just (Market) Value$470 327
Assessed Value$470 327
Taxable Value$470 327
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $634 900 02