4530 GARDEN AVE

SEBRING, Florida 33875 · Highlands County · Parcel C01352802001100040

$346 753
Assessed Value
$346 753
Market Value
Annual Tax
$346 753
Taxable Value
Ownership
OwnerTORRES RUBEN
Mailing Address4530 GARDEN AVE SEBRING FL 33875
Property Details
Year Built2024
Living Area2 462 sq ft
Lot Size12 067 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 670
Building Value$326 083
Just (Market) Value$346 753
Assessed Value$346 753
Taxable Value$346 753
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $414 000 01