324 SERENE LN

LORIDA, Florida 33857 · Highlands County · Parcel C08353103000600070

$34 508
Assessed Value
$107 740
Market Value
Annual Tax
$9 508
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH MICHAEL C +
Mailing Address324 SERENE LN LORIDA FL 33857
Property Details
Year Built2003
Living Area1 216 sq ft
Lot Size43 566 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$17 000
Just (Market) Value$107 740
Assessed Value$34 508
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 508