3148 IRISH DR

LORIDA, Florida 33857 · Highlands County · Parcel C093531A0000270000

$37 916
Assessed Value
$103 782
Market Value
Annual Tax
$12 916
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA JOSE + JANET
Mailing AddressP O BOX 63 LORIDA FL 33857
Property Details
Year Built1976
Living Area1 344 sq ft
Lot Size207 025 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$60 705
Just (Market) Value$103 782
Assessed Value$37 916
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 916