2633 GEM STONE AVE

LORIDA, Florida 33857 · Highlands County · Parcel C04353101000200090

$2 702
Assessed Value
$32 096
Market Value
Annual Tax
$2 702
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS TYLOR + GRACE
Mailing Address2608 HOMESTRETCH AVE LORIDA FL 33857
Property Details
Lot Size187 828 sq ft
Use Code063
Valuation Breakdown
Land Value$1 207
Building Value$1 495
Just (Market) Value$32 096
Assessed Value$2 702
Taxable Value$2 702
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $100 11