182 BLUE MOON AVE

LAKE PLACID, Florida 33852 · Highlands County · Parcel C22373020100000040

$182 422
Assessed Value
$182 422
Market Value
Annual Tax
$157 422
Taxable Value
Ownership
OwnerKOKINAKIS GEORGE
Mailing AddressP O BOX 1110 LAKE PLACID FL 33862
Property Details
Year Built1979
Living Area1 365 sq ft
Lot Size784 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$182 422
Assessed Value$182 422
Exemptions-$50 722
Taxable Value$157 422