1804 E SUNNYSIDE DR

LORIDA, Florida 33857 · Highlands County · Parcel C08353103000200080

$76 176
Assessed Value
$125 578
Market Value
Annual Tax
$51 176
Taxable Value
Ownership
OwnerLAABS RYAN + LESLIE
Mailing Address1804 E SUNNYSIDE DR LORIDA FL 33857
Property Details
Year Built2005
Living Area1 350 sq ft
Lot Size131 645 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$33 500
Building Value$92 078
Just (Market) Value$125 578
Assessed Value$76 176
Exemptions-$50 722
Taxable Value$51 176
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $188 000 11
1 de marzo de 2024 $25 000 05