17304 BROADWING LN

OKEECHOBEE, Florida 34974 · Highlands County · Parcel C27373301004000090

$36 856
Assessed Value
$109 058
Market Value
Annual Tax
$11 856
Taxable Value
Ownership
OwnerO'CONNOR PATRICIA ANN
Mailing Address17304 BROADWING LN OKEECHOBEE FL 34974
Property Details
Year Built1979
Living Area1 248 sq ft
Lot Size14 556 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$109 058
Assessed Value$36 856
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 856